Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
119 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.267 ДЕН
Заштеда 15%
1.490 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
927 ДЕН
Заштеда 15%
1.090 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
927 ДЕН
Заштеда 15%
1.090 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.182 ДЕН
Заштеда 15%
1.390 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.692 ДЕН
Заштеда 15%
1.990 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.267 ДЕН
Заштеда 15%
1.490 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
1.692 ДЕН
Заштеда 15%
1.990 ДЕН
Големина
2XS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
array(0) {
}
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Големина
4
6
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Со свеж изглед и урбани вибрации, детсите долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLITC...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Големина
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Со свеж изглед и урбани вибрации, детскиот долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLIT...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike B NSW CLUB FT JOGGER PANT се детски долен дел тренерки со класичен дизајн. Направе...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
1.493 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Толку удобен и едноставен, детскиот долен дел тренерки за момчиња Nike JDB JUMPMAN TRAC...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike B NSW JDI PANT е долен дел тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години, намен...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike NKB GLOW COLOR BLOCKED PANT е долен дел тренерки за момчиња со класичен спортски с...
Детски долен дел тренерки
array(0) {
}
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Големина
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.