Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Издржливи и стабилни патики за Off road и trail патики
Подетално
Универзално удобни патики за трчање
Подетално
Патики за кратки стази и брза промена на правец
Подетално
Издржливи и удобни патики за долги стази
Подетално

ПРОНАЈДЕТЕ ГИ ВИСТИНСКИТЕ ПАТИКИ ЗА СЕБЕ

Изборот на соодветни обувки е прво непишано правило кога започнувате со трчање како рекреација. Треба да се водите од тоа колку пати неделно трчате, колку километри и на каква подлога.

НАША ПРЕПОРАКА

NIKE RENEW RIDE 2
adidas KAPTIR SUPER
NEW BALANCE ARISH
UA CHARGED ESCAPE 3 EVO

Патиките за трчање New Balance FuelCell Rebel v2 се дизајнирани за тркачи, но и за тренинг со висок интензитет. Тие овозможуваат одлична амортизација, благодарение на пената FuelCell со високи перформанси,
што гарантира максимално враќање на енергијата при секој допир со подлогата. Покрај тоа, овие патики нудат неверојатна стабилност и удобност.

ПРАВИЛНО ИЗМЕРЕТЕ ГО СВОЕТО СТАПАЛО И ОДРЕДЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА НА ОБУВКИ ЗА ВАС

Машка облека за трчање
Машки обувки за трчање
Опрема за трчање за мажи
Женска облека за трчање
Женски обувки за трчање
Опрема за трчање за жени