за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
NIKE Scoop Neck
Код на производ: NESSC255-614
NIKE

NIKE Scoop Neck

Код на производ: NESSC255-614
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
1.795 ДЕН
Заштеда: 1.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Горен дел костим за капење
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Scoop Neck
Горен дел костим за капење
NIKE Scoop Neck