за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
Код на производ: UMA233M106-01
UMBRO

UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS

Код на производ: UMA233M106-01
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.541 ДЕН
Заштеда: 449 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UMBRO UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS
Долен дел тренерки
UMBRO UMBRO PRO TRAINING SLIM PANTS