Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(1369845-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA RUSH WOVEN FZ JACKET

Претходна цена
7.890 ДЕН
Моментална цена
7.890 ДЕН
Цена со попуст
5.523 ДЕН
Заштеда: 2.367 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош