Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
adidas Tailored Impact Luxe
Спортски градник
Код на производ:
(HS7263)
adidas

adidas Tailored Impact Luxe

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 70A 70A
 • 70B 70B
 • 70C 70C
 • 75A 75A
 • 75B 75B
 • 75C 75C
 • 80A 80A
 • 80B 80B
 • 80C 80C
 • 85A 85A
 • 85B 85B
 • 85C 85C
 • 90A 90A
 • 90B 90B
 • 90C 90C
 • 95A 95A
 • 95B 95B
 • 95C 95C
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога одите целосно за време на тренинзи со висок интензитет, како што се часовите по бокс и HIIT, женскиот градник за тренирање на adidas Tailored Impact Luxe (Плус големина) ја дава потребната поддршка. Нема ограничувања. Без одвлекување на вниманието. Сметајте на стабилност благодарение на елегантната ткаенина и внатрешната жица. Бидејќи потта е дел од процесот, технологијата HEAT.RDY ве одржува ладни, суви и фокусирани на наоѓање на вашата сила. Спецификација: Цврсто вклопување со висока поддршка Тркалезна јака HEAT.RDY технологија Состав: 70% рециклиран најлон, 30% еластин.
Подетално

Кога одите целосно за време на тренинзи со висок интензитет, како што се часовите по бокс и HIIT, женскиот градник за тренирање на adidas Tailored Impact Luxe (Плус големина) ја дава потребната поддршка. Нема ограничувања. Без одвлекување на вниманието. Сметајте на стабилност благодарение на елегантната ткаенина и внатрешната жица. Бидејќи потта е дел од процесот, технологијата HEAT.RDY ве одржува ладни, суви и фокусирани на наоѓање на вашата сила. Спецификација:

 • Цврсто вклопување со висока поддршка
 • Тркалезна јака
 • HEAT.RDY технологија
 • Состав: 70% рециклиран најлон, 30% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош