Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
UNDER ARMOUR Unstoppable
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1352028-558)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Unstoppable

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE се долен дел тренерки за мажи што ја обезбедуваат слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Затоа се дизајнирани да бидат исклучително удобни и пријатни за носење при интензивни активности. Супер лесната ткаенина обезбедува супериорна покриеност, а во исто време не ја ограничува вашата подвижност и слобода на движење. Технологијата Storm што се користи во материјалот на тренерката ја одбива водата без да го жртвува дишењето.Спецификација: Машки тренерки Еластичен прилагодлив појас Широка ногавица Отворени џебови и задни џебови со патент Материјал: 90% полиестер, 10% еластин Технологијата Storm ја одбива водата без да ја жртвува можноста за дишење Тесен крој.
Подетално

UNDER ARMOUR UNSTOPPABLE се долен дел тренерки за мажи што ја обезбедуваат слободата на движење и удобноста што отсекогаш сте ја посакувале. Затоа се дизајнирани да бидат исклучително удобни и пријатни за носење при интензивни активности. Супер лесната ткаенина обезбедува супериорна покриеност, а во исто време не ја ограничува вашата подвижност и слобода на движење. Технологијата Storm што се користи во материјалот на тренерката ја одбива водата без да го жртвува дишењето.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Широка ногавица
 • Отворени џебови и задни џебови со патент
 • Материјал: 90% полиестер, 10% еластин
 • Технологијата Storm ја одбива водата без да ја жртвува можноста за дишење
 • Тесен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош