Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA PUMA TECHSTRIPE TRICOT SUIT CL
PUMA PUMA TECHSTRIPE TRICOT SUIT CL
PUMA PUMA TECHSTRIPE TRICOT SUIT CL
PUMA PUMA TECHSTRIPE TRICOT SUIT CL
Машки тренерки
Код на производ:
(585838-11)
PUMA

PUMA PUMA TECHSTRIPE TRICOT SUIT CL

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.154 ДЕН
Заштеда: 1.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XL 2XL
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош