Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA231M102-11)
ELLESSE

ELLESSE Cuffed

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со машките lifestyle тренерки ELLESSE Cuffed, не мора да правите разлика помеѓу спортската опрема за излегување и онаа во која го завршувате тренингот. Кројот на моделот дава чувство на целосна релаксација, а вие можете да се движите без пречки. Едноставноста во бојата и дизајнот ве тераат да го носите ова парче во различни пригоди и да го комбинирате со горните делови од гардеробата кои одговараат на вашиот стил. Половината со јамка овозможува персонализирано вклопување, додека еластичните делови на нозете го спречува продирањето на ладен воздух. Страничните џебови чуваат мали скапоцености како клучеви или паричник. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Класичен крој Еластичен појас со јамка Еластичен дел Странични џебови.
Подетално

Со машките lifestyle тренерки ELLESSE Cuffed, не мора да правите разлика помеѓу спортската опрема за излегување и онаа во која го завршувате тренингот. Кројот на моделот дава чувство на целосна релаксација, а вие можете да се движите без пречки. Едноставноста во бојата и дизајнот ве тераат да го носите ова парче во различни пригоди и да го комбинирате со горните делови од гардеробата кои одговараат на вашиот стил. Половината со јамка овозможува персонализирано вклопување, додека еластичните делови на нозете го спречува продирањето на ладен воздух. Страничните џебови чуваат мали скапоцености како клучеви или паричник.
Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Класичен крој
 • Еластичен појас со јамка
 • Еластичен дел
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош