Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски тренерки
Код на производ:
(DH9661-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е детска тренерка за поголеми деца во класичен стил, дизајнирана за вашето уживање. Изработен е од полиестер. Горниот дел од тренерката има редовен крој и затворање со патент до цела должина, што лесно може да се прилагоди во зависност од временските услови. Има и два џебови во кои ќе се држат сите ваши ситници. Долниот дел од тренерката е мек и удобен и ќе ги придружува вашите активности. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, обезбедувајќи совршена персонализација. Има стандарден крој и лесно се одржува со перење во машина. Доколку сакате модерна и функционална тренерка, оваа Nike Sportswear детска тренерка е вашиот идеален избор. Спецификација: Детски тренерки за поголеми деца Состав: 100% полиестер Еластичен појас Машинско перење Патент по целата должина на горниот дел Два предни џебови на горниот дел.
Подетално

Nike Sportswear е детска тренерка за поголеми деца во класичен стил, дизајнирана за вашето уживање. Изработен е од полиестер. Горниот дел од тренерката има редовен крој и затворање со патент до цела должина, што лесно може да се прилагоди во зависност од временските услови. Има и два џебови во кои ќе се држат сите ваши ситници. Долниот дел од тренерката е мек и удобен и ќе ги придружува вашите активности. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, обезбедувајќи совршена персонализација. Има стандарден крој и лесно се одржува со перење во машина. Доколку сакате модерна и функционална тренерка, оваа Nike Sportswear детска тренерка е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Детски тренерки за поголеми деца
 • Состав: 100% полиестер
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Патент по целата должина на горниот дел
 • Два предни џебови на горниот дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DD0324-472
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тр...
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DD0324-010
  Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тр...
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Тренерка BV3634-410
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  4.890 ДЕН
  Помош