Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
adidas Disney
Детски тренерки
Код на производ:
(HA6598)
adidas

adidas Disney

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DISNEY е комплет за бебиња, кој се состои од дуксер и долен дел тренерки. Тие се многу удобни и лесни. Изработени се од мек памук, кој ќе одговара на кожата на вашето дете. Дизајнот со хероите на Дизни ќе ги воодушеви вашите малечки. Овој комплет е вистинскиот избор за вашето дете. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Состав: 100% памук Дозволено е перење во машина.
Подетално

adidas DISNEY е комплет за бебиња, кој се состои од дуксер и долен дел тренерки. Тие се многу удобни и лесни. Изработени се од мек памук, кој ќе одговара на кожата на вашето дете. Дизајнот со хероите на Дизни ќе ги воодушеви вашите малечки. Овој комплет е вистинскиот избор за вашето дете. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош