Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
Детски тренерки
Код на производ:
(86G796-K25)
NIKE

NKN NSW NIKE TRICOT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 XXS
 • 3- *
 • 4 XS
 • 4- *
 • 5 S
 • 5- *
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 XL
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен комфор. Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување. Подетално

Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен комфор.

Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување.

Се состои од дуксер и долен дел, кој може да се носи како комплет или да се комбинира одделно со друга гардероба.

 

Спецификации:

 • Детски тренерки за момчиња
 • Стандарден крој
 • Лого на Nike
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: црна
 • Код на производ: 86G796-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за момчиња кои овозможуваат целодневен комфор.

Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување.

Се состои од дуксер и долен дел, кој може да се носи како комплет или да се комбинира одделно со друга гардероба.

 

Спецификации:

 • Детски тренерки за момчиња
 • Стандарден крој
 • Лого на Nike
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: црна
 • Код на производ: 86G796-K25
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош