за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas комбинација за момчиња

Патики Код на производ: GW0402
2.988 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 39 1/3 25
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: IC5686
2.788 ДЕН
2.370 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби