Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas за тинејџерки

Патики Код на производ: FY9504
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил погоден за секоја пригода...
2.888 ДЕН
2.310 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: HM4527
1.488 ДЕН
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
Зачувајте во листата на желби
Хеланки Код на производ: HM4529
1.688 ДЕН
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 128 7-8г. -
 • 140 9-10г. -
 • 152 11-12г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: HM5027
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • NS Унив.
Зачувајте во листата на желби