Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas за тинејџери

Патики Код на производ: FY9506
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригод...
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 11-K 30 17.8
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: HG6826
2.788 ДЕН
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: GN4033
2.188 ДЕН
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 152 11-12г. -
 • 164 13-14г. -
 • 176 15-16г. -
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: GN3994
1.288 ДЕН
1.030 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: HM9303
1.888 ДЕН
1.510 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • NS Унив.
Зачувајте во листата на желби