Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комплет за мажи 3

Патики Код на производ: CK6357-400
5.990 ДЕН
4.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
  • 8 41
  • 8.5 42
  • 9 42.5
  • 10 44
  • 12 46
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: CJ5812-521
2.990 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • M 96-104
Зачувајте во листата на желби
Шорцеви Код на производ: CJ5816-521
2.990 ДЕН
1.495 ДЕН
Заштеда: 1.495 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S 88-96
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""