Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комплет за мажи 1

Патики Код на производ: EG1144
7.388,00 ДЕН
5.910,00 ДЕН
Заштеда: 1.478,00 ДЕН
Izaberite veličinu
8
9
10-
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: FK0738
2.788,00 ДЕН
2.230,00 ДЕН
Заштеда: 558,00 ДЕН
Izaberite veličinu
M
L
Зачувајте во листата на желби
Шорцеви Код на производ: DU1577
1.888,00 ДЕН
1.416,00 ДЕН
Заштеда: 472,00 ДЕН
Izaberite veličinu
S
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""