Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion за девојчиња

НАРАЧАЈТЕ CHAMPION КОМПЛЕТ ТРЕНЕРКИ, РАНЕЦ И ПАТИКИ ПО ЦЕНА ОД 3890 ДЕНАРИ
ЗА НОВИ УЧИЛИШНИ УСПЕСИ со оваа комбинација или со комбинација од понудата која ја подготвивме за нов Champion училишен старт по цена од 3890 денари.

Патики Код на производ: S32179-WW001
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Зачувајте во листата на желби
Патики Код на производ: S32178-WW001
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHA203G401-85
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: CHE203G101-03
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • ONE ONE
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""