Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Shop by look - Back to school

Shop by look - Back to school

25.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

НАРАЧАЈТЕ CHAMPION КОМПЛЕТ ТРЕНЕРКИ, РАНЕЦ И ПАТИКИ ПО ЦЕНА ОД 3890 ДЕНАРИ
ЗА НОВИ УЧИЛИШНИ УСПЕСИ со оваа комбинација или со комбинација од понудата која ја подготвивме за нов Champion училишен старт по цена од 3890 денари.

Подетално
25.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

НАРАЧАЈТЕ CHAMPION КОМПЛЕТ ТРЕНЕРКИ, РАНЕЦ И ПАТИКИ ПО ЦЕНА ОД 3890 ДЕНАРИ
ЗА НОВИ УЧИЛИШНИ УСПЕСИ со оваа комбинација или со комбинација од понудата која ја подготвивме за нов Champion училишен старт по цена од 3890 денари.

Подетално
27.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА

Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката!

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Подетално
27.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА

Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката!

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Подетално
27.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА

Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката!

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Подетално
27.
Aug
2020
Shop by look - Back to school

ОСТВАРЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ 30% ПОПУСТ НА ЦЕЛА СМЕТКА

Одберете 3 или повеќе производи од комбинациите кои ги подготвија нашите млади инфлуенсери или направете комбинација по ваша желба, а дополнителниот попуст од 30% ќе ве чека при креирањето на нарачката!

*Оваа акција не се комбинира со останатите акции.

Подетално
string(0) ""
string(0) ""