Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
mizuno
18 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики V1GC196016
3.395,00 ДЕН
Заштеда 50%
6.790,00 ДЕН
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC190304
7.192,00 ДЕН
Заштеда 20%
8.990,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GD191902
5.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.790,00 ДЕН
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GJ195630
7.912,00 ДЕН
Заштеда 20%
9.890,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC191902
4.753,00 ДЕН
Заштеда 30%
6.790,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GD190201
7.553,00 ДЕН
Заштеда 30%
10.790,00 ДЕН
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC190201
7.553,00 ДЕН
Заштеда 30%
10.790,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики V1GC174560
5.432,00 ДЕН
Заштеда 20%
6.790,00 ДЕН
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики V1GA191708
7.752,00 ДЕН
Заштеда 20%
9.689,99 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GD183166
5.214,00 ДЕН
6.952,01 ДЕН
8.690,00 ДЕН
Големина
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC180209
6.174,00 ДЕН
8.232,00 ДЕН
10.290,00 ДЕН
Големина
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC181044
3.894,00 ДЕН
5.192,00 ДЕН
6.490,00 ДЕН
Големина
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC183135
5.214,00 ДЕН
6.952,01 ДЕН
8.690,00 ДЕН
Големина
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GJ187303
3.714,00 ДЕН
4.952,00 ДЕН
6.190,00 ДЕН
Големина
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC180237
6.174,00 ДЕН
8.232,00 ДЕН
10.290,00 ДЕН
Големина
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC187905
6.783,00 ДЕН
Заштеда 30%
9.690,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
48
49
50
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC182610
5.275,00 ДЕН
6.594,01 ДЕН
10.990,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
46.5
47
48.5
50
51
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики J1GC180203
7.693,00 ДЕН
Заштеда 30%
10.990,00 ДЕН
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
48
49
50
string(0) ""
string(0) ""