Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
diadora
4 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 161480C4534
1.645,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.290,01 ДЕН
Големина
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 16143960014
1.295,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.590,01 ДЕН
Големина
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5,5
6
6.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 16157980013
2.076,00 ДЕН
Заштеда 60%
5.190,01 ДЕН
Големина
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
46
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 16159960084
2.795,00 ДЕН
Заштеда 50%
5.590,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
string(0) ""
string(0) ""