Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Moana
Код на производ:
(HT6408)
adidas

adidas Disney Moana

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Цена со попуст
1.030 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските чорапи за тренирање на adidas Disney Moana за девојки ги охрабруваат и инспирираат во исто време. Моана на Дизни главно одеше босa. Но, понекогаш вашето девојче мора да носи чорапи. Затоа што спасувањето на светот и вежбањето се речиси иста работа, нели? Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Средно длабоки чорапи Три пара во пакет ©Дизни Состав: 63% памук, 34% рециклиран полиестер, 3% еластин.
Подетално

Детските чорапи за тренирање на adidas Disney Moana за девојки ги охрабруваат и инспирираат во исто време. Моана на Дизни главно одеше босa. Но, понекогаш вашето девојче мора да носи чорапи. Затоа што спасувањето на светот и вежбањето се речиси иста работа, нели? Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Три пара во пакет
 • ©Дизни
 • Состав: 63% памук, 34% рециклиран полиестер, 3% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош