Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TOWEL
Код на производ:
(DH2866)
adidas

adidas TOWEL

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Цена со попуст
1.830 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Големиот пешкир adidas е направен од ткаенина што брзо се суши. Завиткајте се и уживајте во удобноста на оваа adidas крпата. Изработен е од лесна ткаенина што брзо се суши, која е исто така исклучително мека и издржлива. Спецификација: Пешкир Димензии: 70 cm x 140 cm Издржлива и лесна ткаенина Материјал: 100% памук.
Подетално

Големиот пешкир adidas е направен од ткаенина што брзо се суши. Завиткајте се и уживајте во удобноста на оваа adidas крпата. Изработен е од лесна ткаенина што брзо се суши, која е исто така исклучително мека и издржлива.
Спецификација:

 • Пешкир
 • Димензии: 70 cm x 140 cm
 • Издржлива и лесна ткаенина
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Пешкир
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош