Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pitch
NIKE Pitch
NIKE Pitch
NIKE Pitch
Код на производ:
(CU8034-720)
NIKE

NIKE Pitch

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pitch е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во најважната споредна работа во светот. Идеалена е за тренинг и подигнување на нивото на игра со подобра контрола на топката. Мазното, издржливо тело ви помага подобро да ја контролирате топката при дриблинг и и ви овозможува неверојатна прецизност. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Контрасната графика ја прави оваа топка многу забележлива, дури и во моменти на намалена видливост, кога има магла или снежни врнежи. Изработена е со стандарден дизајн од 12 панели. Спецификација: Топка за фудбал Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер и 12% EVA Мазно, издржливо куќиште Гумен меур Дизајн со 12 панели.
Подетално

Nike Pitch е топка за фудбал дизајнирана за вашето секојдневно уживање во најважната споредна работа во светот. Идеалена е за тренинг и подигнување на нивото на игра со подобра контрола на топката. Мазното, издржливо тело ви помага подобро да ја контролирате топката при дриблинг и и ви овозможува неверојатна прецизност. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Контрасната графика ја прави оваа топка многу забележлива, дури и во моменти на намалена видливост, кога има магла или снежни врнежи. Изработена е со стандарден дизајн од 12 панели.
Спецификација:

 • Топка за фудбал
 • Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер и 12% EVA
 • Мазно, издржливо куќиште
 • Гумен меур
 • Дизајн со 12 панели

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош