Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
adidas WINTERPLAY
Детски патики
Код на производ:
(GZ6796)
adidas

adidas WINTERPLAY

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas WINTERPLAY детските унисекс чизми се направени за времето кое децата го обожаваат. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето, така што малите стапала можат брзо да излезат надвор. Најлонскиот горен дел е поставен за затоплување, така што и во лоши временски услови вашите малечки ќе бидат стоплени и безгрижни. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Длабок профил Велкро ремени Најлонски горен дел со синтетички штитници .
Подетално

adidas WINTERPLAY детските унисекс чизми се направени за времето кое децата го обожаваат. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето, така што малите стапала можат брзо да излезат надвор. Најлонскиот горен дел е поставен за затоплување, така што и во лоши временски услови вашите малечки ќе бидат стоплени и безгрижни. Горниот дел на овие чизми содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Велкро ремени
 • Најлонски горен дел со синтетички штитници

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ6797
  3.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2199
  3.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ1816
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Помош