Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

НОВА КОЛЕКЦИЈА

Ви ја представуваме новата колекција од брендовите Nike, Adidas, Champion, Ellesse, New Balance и други.

АПСОЛУТНИ СЕЗОНСКИ ТРЕНДОВИ ЗА ЖЕНИ

Дуксери
Маици
Долен дел тренерки
Хеланки
Патики за трчање
Пaтики за тренинг
Outdoor патики
Патики за секој ден

НОВА КОЛЕКЦИЈА

НАЈБАРАНИ МОДЕЛИ ЗА МАЖИ

Дуксери
Маици
Долен дел тренерки
Шорцеви
Патики за трчање
Патики за фудбал
Патики за кошарка
Пaтики за тренинг
Outdoor патики
Патики за секој ден

ОДБЕРИ ГО СВОЈОТ CHAMPION И ELLESSE СПОЈ

Нарачајте ги било кои два Champion и Ellesse производи од нашата издвоена понуда и добијте 20% попуст во кошничката. За три купени производи попустот изнесува 30%.

string(0) ""
string(0) ""