за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Nike Racerback
Код на производ: NESSA226-380
Nike

Nike Racerback

Код на производ: NESSA226-380
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
2.312 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Горен дел костим за капење
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Пливање
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike Racerback
Горен дел костим за капење
Nike Racerback