за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
adidas 3-Stripes
Код на производ: IJ8781
adidas

adidas 3-Stripes

Код на производ: IJ8781
Код на производителот: FAN84
adidas 3-STRIPES е женска lifestyle тренерка која совршено ќе се вклопи во вашите денови исполнети и со уживање и со спортски активности. Без разлика дали тренирате или трчате низ градот, чувствувајте се добро во тренерките на adidas. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични adidas линии. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Целосниот патент на горниот дел овозможува лесно прилагодување на отворот, додека еластичниот појас на долниот дел нуди лесна персонализација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Женски lifestyle тренерки Патент со целосна должина Ребрести еластични делови и рабови Еластичен појас Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas 3-STRIPES е женска lifestyle тренерка која совршено ќе се вклопи во вашите денови исполнети и со уживање и со спортски активности. Без разлика дали тренирате или трчате низ градот, чувствувајте се добро во тренерките на adidas. Модерниот спортски дизајн е надополнет со класични adidas линии. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Целосниот патент на горниот дел овозможува лесно прилагодување на отворот, додека еластичниот појас на долниот дел нуди лесна персонализација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • Патент со целосна должина
 • Ребрести еластични делови и рабови
 • Еластичен појас
 • Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  adidas 3-Stripes
  Тренерка
  adidas 3-Stripes