за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

SHOPPING DAYS

Пролетната шопинг авантура трае кратко, но носи големи попусти!
Изберете ги вашите омилени модели и заштедете до неверојатни 60%!
Уживајте во уникатна шопинг забава! Изберете удобна и интересна спортска облека и обувки кои нема да ве изневерат!

ИЗБЕРИ ГО СВОЈОТ БРЕНД