за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

За трчање без ограничувања

Шорц Код на производ: CK0450-084
1.790 ДЕН
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • S S
  • M M
Зачувајте во листата на желби