за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Ellesse комбинација за жени

Дуксер Код на производ: ELA231F604-64
3.190 ДЕН
1.595 ДЕН
Заштеда: 1.595 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Зачувајте во листата на желби
Шорцеви Код на производ: ELA231F203-64
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Зачувајте во листата на желби