за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за мажи

Патики Код на производ: HQ8589
8.088 ДЕН
6.470 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: HB7470
2.188 ДЕН
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • S S
Зачувајте во листата на желби
Шорцеви Код на производ: IC7633
2.388 ДЕН
1.671 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • S 7\. S
 • M 7\. M
 • L 7\. L
 • XL7\. XL
Зачувајте во листата на желби