за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за тинејџерки

Патики Код на производ: FY9504
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил погоден за секоја пригода...
2.888 ДЕН
1.732 ДЕН
Заштеда: 1.156 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11-K 30 18
Зачувајте во листата на желби
Хеланки Код на производ: HM4529
1.688 ДЕН
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: HM4527
1.488 ДЕН
1.041 ДЕН
Заштеда: 447 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 128 7-8г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Зачувајте во листата на желби