за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за тинејџери

Патики Код на производ: FY9506
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригод...
2.788 ДЕН
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11-K 30 18
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: HG6826
2.788 ДЕН
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 128 7-8г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: GN4033
2.188 ДЕН
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 104 3-4г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: GN3994
1.288 ДЕН
772 ДЕН
Заштеда: 516 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Зачувајте во листата на желби