за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за момчиња

Патики Код на производ: GZ1711
2.388 ДЕН
1.671 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: HK4695
3.088 ДЕН
2.161 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 92 18-24м.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: HK6645
2.888 ДЕН
2.021 ДЕН
Заштеда: 867 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • 92 18-24м.
 • 110 4-5г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
Зачувајте во листата на желби