за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Комфорно до целта

Патики Код на производ: GX0569
4.988 ДЕН
3.242 ДЕН
Заштеда: 1.746 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4- 37 1/3 23
Зачувајте во листата на желби
Хеланки Код на производ: HF4749
3.088 ДЕН
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Зачувајте во листата на желби
Градник Код на производ: HF2297
3.688 ДЕН
2.212 ДЕН
Заштеда: 1.476 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XSAC XS A-C
  • SAC S A-C
Зачувајте во листата на желби