за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

За најдобри перформанси

Патики Код на производ: 3024155-108
8.790 ДЕН
5.274 ДЕН
Заштеда: 3.516 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 38.5 24.5
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: 1348447-001
2.790 ДЕН
1.534 ДЕН
Заштеда: 1.256 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • MD M
Зачувајте во листата на желби
Хеланки Код на производ: 1356403-001
2.390 ДЕН
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
Зачувајте во листата на желби