за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

NIKE ЛЕТНИ ФАВОРИТИ

Шорцеви Код на производ: CHA201F200-44
1.490 ДЕН
596 ДЕН
Заштеда: 894 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • XS XS
  • L L
Зачувајте во листата на желби