за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok landing page

Поместете ги границите на изджрливоста во Reebok Nano X2 патиките за тренинг.
Дизајнирани за да можат да ви помогнат со леснотија да ги надминете предизвицие. Овие патики нудат повеќе флексибилност и енергија во предниот дел на стапалото.
Во горништето од Flexweave® прозрачен и текстилен материјал интегрирана е поддршка која ви овозможува движењето да го одржите стаблино.
Со ѓон од цврста гума, ќе можете да тренирате на било кој терен - во теретана или на отворено.