за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Поништување на нарачка

Moguće je poništiti samo porudžbinu za koju je kao način plaćanja izabrano plaćanje pouzećem!