за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Online распродажба

МОЖНОСТ КОЈА НЕ СЕ ПРОПУШТА!
На големата распродажба на Sport Vision ве очекуваат феноменални попусти дури до 70%! Ве очекува широк асортиман на познати брендови по одлични цени и се тоа на едно место!
Уживајте во купувањето со големи заштеди! Побрзајте, распродажбата трае 04 октомври!