за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Новогодишни одлуки

НИЕ ГИ ДОНЕСОВМЕ НАШИТЕ НОВОГОДИШНИ ОДЛУКИ, А ВИЕ?

Новата година пристигнува, донеси одлука и направи нешто добро за себе.
Погледни ги новогодишните одлуки кои ги ние ги донесовме и пронајди ја инспирацијата за твојата приказна.

САКАМ ПОЗДРАВО ДА СЕ ХРАНАМ

Не дозволувајте брзото темпо на животот да влијае на вашите здрави навики. Погледнете ја понудата на најудобните модели кои се дизајнирани за чувство на супериорен комфор.

САКАМ ДА НАУЧАМ НОВИ РАБОТИ

Донеси одлука да научиш нешто ново. Часови јога или спорт во кој долго време
посакуваш да се вклучиш, сеедно, со нашата актуелна понуда за тренинг, секоја спортска одлука е полесна.

МОЈАТА ОДЛУКА Е ДА ПОЧНАМ ДА ТРЧАМ

Поубаво е кога сме заедно. Тргни во освојувањето на нови километри и препушти се на трчањето,
а ние ќе ти помогнеме да ги постигнеш најдобрите резултати со понудата на тркачките модели за мажи и жени.

САКАМ ДА ИМАМ ПОВЕЌЕ ВРЕМЕ ЗА ЧИТАЊЕ

Исполни го слободното време со книги и пријатни моменти со твоите најмили.
Уживај во удобноста и топлината на својот дом во Ellesse и Champion моделите.

САКАМ ДА ПОМИНУВАМ ПОВЕЌЕ ВРЕМЕ СО НАЈМИЛИТЕ

Најубавите моменти се оние кои ќе ги споделиш со некој што ти значи. Не ги пропуштај!
Излези од комфорната зона и не се грижи за студеното време, бидејќи нашата зимска колекција ти ја нуди потребната топлина и удобност