за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

NIKE SWIM

Сонце, море, лето - Сè што треба да уживате во жешките денови е костим за капење!

Сјај во секоја пригода со современи и функционални модели од најновата Nike SWIM колекција.

Активниот одмор може да започне!

Истражете ја тековната колекција за мажи и изберете го најдобриот модел за спорт и активности за слободно време во вода или на плажа.

Ова лето, изберете модели во кои се чувствувате сигурни и слободни.

Истакнете ја вашата фигура и стил со некои од најновите костими за капење за жени.

Погледнете ја најновата Nike SWIM колекција со еден клик на целосната понуда.