за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
НОВАТА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА ЗА ТРЧАЊЕ ЗА КОЈА СИТЕ ЗБОРУВААТ
Тренинг
30.05.2019.
Тренинг

НОВАТА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА ЗА ТРЧАЊЕ ЗА КОЈА СИТЕ ЗБОРУВААТ

30.05.2019.

Пролетта и летото  се најубавите периоди во годината за сите активности. Оваа година сите градови во Македонија станаа вистински тркачки дестинации за ентузијасти, но и за професионалците.

Новата колекција за машка облека за трчање за која сите зборуваат оваа сезона достапна е во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Машката Champion Running колекција се издвојува и по тоа што содржи модели на патики кои се одликуваат со технологиите што ги содржат, кои се целосно прилагодени на тркачите. Квалитетните материјали и атрактивните дизајни се само некои од карактеристиките на патиките кои се дел од Champion Running колекцијата.

Новата Champion колекција за трчање е составена од маици на кратки ракави, но и маици без ракави, шорцеви кои се потполно прилагодени за оние кои го сакаат трчањето. Покрај маиците и шорцевите во новата Champion Running колекција можете да ги пронајдете и феноменалните модели на running патики.

Слични статии

24.
Apr.
Тренинг
Champion е добро познат бренд кој се издвојува по тоа што, покрај спортската гардероба која e идеална за активни тренинзи, трчање или теретана, дав...