за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Кошарка

Кошарка
На почетокот на 2021 година, adidas ја претстави најновата иновација за патики - FUTURENATURAL.
21.
Mar
Кошарка
Nike ја ласнира четвртата верзија на патиките за кошарка со потписот на Kyrie Irving.
29.
Jan
Кошарка
NIKE и NBA ги претставуваат дресовите за новата сезона 2017/2018
10.
Nov