за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Изберете удобност

За оние кои сакаат повеќе од спортот, најновата Nike колекција ги поместува границите на спортскиот стил и ги подигнува перформансите на своите модели на повисоко ниво. Без разлика дали барате поддршка за тренинг или само сакате да уживате во чувството на удобност, новата колекција е тука да ви обезбеди удобност и стилски изглед во секоја прилика. Истражете ја со еден клик.

Топлина, удобност, лежерен стил - ништо нема да ве асоцира на есен како новата Champion колекција од органски памук. Совршениот баланс на удобност и спортскиот стил ќе ви ги направат постудените денови пријатни, а нејзините пастелни бои ќе внесат свежина во секој ваш outfit.

Планирате да го освежите вашиот гардеробер со облека за спортски или рекреативни активности?
Новата колекција можете да ја погледнете со еден клик - погледнете ја понудата на најпознатите брендови и пронајдете ги вашите омилени есенски парчиња.

ПРОНАЈДЕТЕ ГО ВАШИОТ ОМИЛЕН БРЕНД