за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Gym time


Дали знаете дека опремата за вежбање која ја носите влијае на вашите перформанси?

За најдобрите резултати во трчање и во секојдневните тренинзи разгледајте ги моделите од нашата актуелна понуда за мажи.

Изберете обувки, облека и опрема за вежбање кои во секој момент ќе ви понудат адекватна поддршка.


Не е лесно да одржиш добра форма, но, со вистинска опрема предизвикот станува полесен.

Бидете најдобрата верзија од себе – погледнете ја понудата за жени и изберете обувки, облека и опрема за тренинг и трчање кои ќе ви помогнат лесно да се соочите со предизвиците.


Кошарка, тренинг, фудбал или трчање – нашата понуда за деца е наменета за хиперактивните деца.

За активен чекор и најдобри резултати, изберете обувки, облека и опрема која најдобро ќе се прилагоди на нивните спортски активности.