за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

FLASH SALE

Време е да ја подновите вашата гардероба со нови парчиња!
Наполнете ја корпата со моделите кои ги сакате и добијте дополнителен 10% попуст на сметка над 3.990 ден, дополнителни 15% на сметка над 5.490 ден или дури 20% на сметка над 7.490 ден.
Попустот се пресметува автоматски во корпата и важи на целиот асортиман! 

ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ОМИЛЕН БРЕНД