за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Do it 4 the summer


Оваа лето поставете си високи цели. Тренирајте и достигнете топ форма со моделите од најновите колекции на спортските брендови. Во нашата понуда ќе пронајдете обувки, разновидна опрема, како и облека која оди во чекор со актуелните модни трендови.


Од утрински тренинг до опуштено викенд дружење, моделите од најновата летна колекција ќе ја надополнат секоја ваша модна комбинација. Папучи, сандали, патики, како и лесната гардероба и неизбежните додатоци за на плажа ќе ве мотивираат секогаш да останете во движење.


Летото е најубавото годишно време за оние кои знаат како да уживаат во секој момент. За момчиња и девојчиња кои се активни постојано и сакаат да истражуваат, летната колекција на обувки, облека и опрема од нашата понуда со леснотија ќе го испрататат секој детски чекор.

ИЗБЕРИ ГО СВОЈОТ БРЕНД


Погледнете ги новите модели од нашата летна колекција за спортски и слободни активности. Понудата на брендовите Nike, adidas, Reebok, New Balance, Champion, Ellesse, Lonsdale, Speedo и многу други ве очекува на нашиот online shop.