за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Columbia

Без разлика дали пешачите, го истражувате градот или едноставно уживате на отворено, Columbia ви дава бескомпромисна удобност и стил.

Откријте софистицирана комбинација на иновативни материјали и модерен дизајн, прилагодени на сите авантури што ви ги носи животот.

Секој елемент од новата колекција на Columbia е дизајниран со внимание на деталите за да ви даде не само врвни перформанси, туку и доверба во секој чекор.

Без разлика дали се подготвувате за авантура на отворено или едноставно сакате софистициран изглед, нашата колекција нуди совршен спој на технологија, стил и издржливост.

Новата женска колекција на брендот Columbia комбинира супериорна техничка издржливост со неодолив стил, создавајќи совршен натпревар за дамите кои не запираат на ништо.

Од лесни јакни кои им пркосат на временските непогоди до стилски слоеви кои лесно се прилагодуваат на различни прилики, нашата нова колекција е дизајнирана да ви овозможи да го истражувате светот околу вас со доверба и стил.